Nazywam się Dariusz Sas

Jako rzeczoznawca majątkowy od 2005 roku świadczę usługi szacowania nieruchomości.

Mam nie tylko odpowiednie kompetencje, ale także bogate doświadczenie zawodowe, dzięki któremu umiem zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Moja oferta jest bardzo rozbudowana.

Kim jestem?

Jestem rzeczoznawca majątkowym od 2005 roku świadczę usługi szacowania nieruchomości

Misja

Profesjonalne podejście do każdej wykonywanej usługi wyceny nieruchomości.

Co robię?

Oferuję kompleksowe wykonywanie każdego zlecenia wyceny nieruchomości.

Rzeczoznawca Majątkowy - Dariusz Sas

Nazywam się Dariusz Sas i jako rzeczoznawca majątkowy od 2005 roku świadczę usługi szacowania nieruchomości https://operaty.eu/cennik/. Swoim klientom oferuję kompleksowe wykonywanie każdego zlecenia wyceny nieruchomości. Mam nie tylko odpowiednie kompetencje, ale także bogate doświadczenie zawodowe, dzięki któremu umiem zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Moja oferta jest bardzo rozbudowana. Staram się, aby klienci mieli możliwość zlecić mi zarówno wycenę domu, jak i wycenę mieszkania czy gruntu. Systematycznie obserwuję rynek, zachodzące na nim zmiany, a także dostosowuję świadczone usługi do jego wymagań. Przygotowuję profesjonalne i zgodne z obowiązującymi przepisami operaty szacunkowe. Staram się, aby kolejni zleceniodawcy byli w pełni usatysfakcjonowani z moich usług.

Dlaczego warto?

Odpowiednie kompetencje, ale także bogate doświadczenie zawodowe. Przygotowuję profesjonalne i zgodne z obowiązującymi przepisami operaty szacunkowe.
Staram się, aby klienci mieli możliwość zlecić mi zarówno wycenę domu, jak i wycenę mieszkania czy gruntu.
. Sporządzane przeze mnie operaty szacunkowe spełniają wszystkie wymogi dokumentów formalnych o wartości dowodowej.