Strona główna » O mnie

Usługi szacowania nieruchomości.

Jako wykwalifikowany rzeczoznawca majątkowy zajmuję się staranną wyceną nieruchomości.

Mam nie tylko odpowiednie kompetencje, lecz także duże doświadczenie zawodowe, dzięki któremu umiem zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Zachęcam do zapoznania się z bogatą ofertą mojego biura w Bolesławcu!

Kim jestem?

Jestem rzeczoznawcą majątkowym i biegłym sądowym – od 2005 roku świadczę usługi szacowania nieruchomości.

Misja

Wyróżnia mnie profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Co robię?

Oferuję kompleksowe wyceny działki, domu czy mieszkania.

Rzeczoznawca gruntów

Nazywam się Dariusz Sas i jestem wykwalifikowanym rzeczoznawcą gruntów. Usługi szacowania nieruchomości świadczę od 2005 roku. Zdobyte przez lata działalności na rynku wiedzę i umiejętności wykorzystuję, aby kompleksowo realizować każde zlecenie. Dzięki temu gwarantuję moim Klientom pełen profesjonalizm, a także terminowość oraz skrupulatność pracy. Posiadam odpowiednie kompetencje, potwierdzone licencją oraz licznymi certyfikatami szkoleń. Liczne zrealizowane zlecenia pozwoliły mi na wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Doświadczenie nabyte w czasie wieloletniej pracy na rynku sprawia, że mogę Państwu zaoferować usługi najwyższej jakości.

Zajmuję się zarówno wyceną gruntów, jak i innych form majątku, takich jak: domy, mieszkania czy mienia zabużańskiego. Staram się, by operat szacunkowy przygotować możliwie szybko – dokładny czas zależy od rodzaju nieruchomości, zwykle proces trwa do dwóch tygodni – ale jednocześnie całkowicie profesjonalnie i dokładnie. Systematycznie obserwuję zmiany zachodzące na runku nieruchomości i dostosowuję świadczone usługi do jego wymagań. Do moich zadań należy także przygotowanie odpowiednich dokumentów zgodnych z wymogami prawa i akceptowanych w sądach oraz urzędach. Usługami obejmuję m.in.: Bogatynię, Lubań, Świeradów Zdrój, Zgorzelec, Szklarską Porębę i inne miejscowości w woj. dolnośląskim, lubuskim i opolskim.

Biegły sądowy

Pracuję również jako biegły sądowy w Bolesławcu. Wyceny nieruchomości często są niezbędne w przypadku postępowań sądowych, związanych między innymi z podziałem majątku czy też otrzymaniem spadku. Wtedy sąd korzysta z pomocy doświadczonego rzeczoznawcy, eksperta w swojej dziedzinie, który pomoże oszacować wartość wskazanego mienia. Zdobyte przeze mnie specjalistyczne wykształcenie, a także wieloletnia praca jako rzeczoznawca majątkowy pozwalają mi na pełnienie funkcji biegłego sądowego z zakresu szacowania nieruchomości.

Dlaczego warto?

Posiadam odpowiednie kompetencje, a także bogate doświadczenie zawodowe. Przygotowuję profesjonalne i zgodne z obowiązującymi przepisami operaty szacunkowe.

Moi Klienci otrzymają kompleksową wycenę dowolnej nieruchomości: zarówno domu, jak i mieszkania czy gruntu.

Sporządzane przeze mnie operaty szacunkowe spełniają wszystkie wymogi dokumentów formalnych o wartości dowodowej. Działam też jako biegły sądowy.