Nazywam się Dariusz Sas

Jako rzeczoznawca majątkowy od 2005 roku świadczę usługi szacowania nieruchomości.

Mam nie tylko odpowiednie kompetencje, ale także bogate doświadczenie zawodowe, dzięki któremu umiem zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Moja oferta jest bardzo rozbudowana.

Kim jestem?

Jestem rzeczoznawcą majątkowym i biegłym sądowym  od 2005 roku świadczę usługi szacowania nieruchomości 

Misja

Wyróżnia mnie profesjonalne podejście do każdej wykonywanej usługi. 

Co robię?

Oferuję kompleksowe wykonywanie każdego zlecenia wyceny działki, domu czy mieszkania. 

Rzeczoznawca gruntów i biegły sądowy - Dariusz Sas

Nazywam się Dariusz Sas i jestem wykwalifikowanym rzeczoznawcą, specjalistą od wyceny gruntów, domów i mieszkań. Usługi szacowania nieruchomości świadczę od 2005 roku. Jako wykwalifikowany rzeczoznawca gruntów wykorzystuję wiedzę i umiejętności, aby kompleksowo realizować każde zlecenie. W efekcie gwarantuję moim Klientom pełną satysfakcję z wykonanej usługi. Jestem nie tylko profesjonalistą, ale też mam odpowiednie kompetencje. Uzupełniam je bogatym doświadczeniem zawodowym, dzięki któremu umiem zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Oferuję usługi zarówno jako rzeczoznawca gruntów, jak i innych form majątku – wyceniam domy, mieszkania oraz mienie zabużańskie. Systematycznie obserwuję rynek, zachodzące na nim zmiany, a także dostosowuję świadczone usługi do jego wymagań. Przygotowuję profesjonalne dokumenty zgodne z wymogami prawa i akceptowane w sądach oraz urzędach. Usługami obejmuję m.in.: Bogatynię, Lubań, Świeradów Zdrój, Zgorzelec, Szklarską Porębę i inne miejscowości w woj. dolnośląskim, lubuskim i opolskim. 

Pracuję również jako biegły sądowy w Bolesławcu 

Dlaczego warto?

Wyróżniają mnie odpowiednie kompetencje, ale także bogate doświadczenie zawodowe. Przygotowuję profesjonalne i zgodne z obowiązującymi przepisami operaty szacunkowe. 

Staram się, aby klienci mieli możliwość zlecić mi zarówno wycenę domu, jak i wycenę mieszkania czy gruntu.

Sporządzane przeze mnie operaty szacunkowe spełniają wszystkie wymogi dokumentów formalnych o wartości dowodowej. Działam też jako biegły sądowy.