Rzeczoznawca Majątkowy

Dariusz Sas

Bolesławiec

Uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 6020 nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju

 

 

TEL: 604 208 370

TEL: 666 262 261

Pola oznaczone * są wymagane.

Rzeczoznawca majątkowy w Bolesławcu

Moja historia zawodowa

Rzeczoznawca majątkowy Dariusz Sas

Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu,

Minister Infrastruktury i Rozwoju nadał mi w zakresie szacowania nieruchomości uprawnienia zawodowe nr 6020. Jestem Biegłym Sądowym odpowiedzialnym za wyceny i szacowania nieruchomości przy Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze (zasięgiem obejmuje on Sądy Rejonowe na terenie nie tylko Jeleniej Góry, ale także między innymi Bolesławca, Lubania i Zgorzelca), a także zajmuję się wyceną nieruchomości przy Sądzie Okręgowym w Legnicy (zasięg obejmuje Sądy Rejonowe w Złotoryjach, Lubinie, Legnicy i Głogowie).

Przeszedłem specjalistyczne szkolenia związane z usługami wyceny nieruchomości, które były organizowane przez Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych przy udziale NBP. Jest to forma zabezpieczenia dla banków, a jednocześnie dzięki temu widnieję na liście Bankowych Rzeczoznawców Majątkowych, którzy mogą wykonywać operaty na potrzeby różnych instytucji finansowych.

Przeszedłem również specjalistyczne szkolenia skarbowo-podatkowe dla potrzeby świadczenia usług wyceny nieruchomości. Moje nazwisko widnieje w Centralnym Rejestrze Rzeczoznawców Majątkowych, który prowadzony jest przez Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Wszelkie informacje znajdziecie Państwo na stronie: http://www.transport.gov.pl.

Obecnie jestem także jednym z członków prestiżowego w regionie Legnickiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych.

 

Rzeczoznawca Majątkowy
Dariusz Sas

59-700 Bolesławiec

ul. Sierpnia 80 nr 14

tel. 604 208 370
e-mail: biuro@operaty.eu