Strona główna » Licencja

Licencja rzeczoznawcy majątkowego

Jestem licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym od 2005 r.

Świadczę usługi szacowania nieruchomości, korzystając ze zdobytej wiedzy, a także wieloletniego doświadczenia zawodowego. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą moich usług!

Licencjonowany rzeczoznawca majątkowy

Dariusz Sas – absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu

Minister Infrastruktury i Rozwoju w zakresie szacowania nieruchomości nadał mi uprawnienia zawodowe nr 6020. Jestem biegłym sądowym odpowiedzialnym za wyceny nieruchomości przy Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze (zasięgiem obejmuje on Sądy Rejonowe nie tylko na terenie Jeleniej Góry, lecz także m.in. Lubania czy Zgorzelca), w Legnicy (Sądy Rejonowe w Złotoryjach, Lubinie, Legnicy i Głogowie), a także we Wrocławiu. Pracuję jako licencjonowany rzeczoznawca majątkowy, świadcząc usługi w moim biurze w Bolesławcu.

Uprawnienia do pracy w zawodzie rzeczoznawcy

Ukończyłem specjalistyczne szkolenia z zakresu wyceny nieruchomości, organizowane przez Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych przy udziale NBP – jest to forma zabezpieczenia dla banków. Dzięki temu widnieję na liście Bankowych Rzeczoznawców Majątkowych, którzy mogą sporządzać operaty szacunkowe na potrzeby różnych instytucji finansowych.

Posiadam także certyfikaty ze szkoleń skarbowo-podatkowych, które są potrzebne do świadczenia usług wyceny nieruchomości. Moje nazwisko widnieje w Centralnym Rejestrze Rzeczoznawców Majątkowych, prowadzonym przez Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Wszelkie informacje znajdziecie Państwo na stronie: gov.pl. Ponadto jestem również jednym z członków prestiżowego w regionie Legnickiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych.

Doświadczony rzeczoznawca gruntów

Dzięki zdobytym kwalifikacjom mogę świadczyć kompleksowe usług szacowania gruntów. Pracuję w zawodzie od 2005 r. i w tym czasie zdobyłem ogromne doświadczenie, które wykorzystuję, by zapewnić Klientom wysokiej jakości ofertę wyceny. Z usług mojego biura korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy urzędy. Gwarantuję skrupulatność, a także pełen profesjonalizm. Po dostarczeniu wymaganych dokumentów od razu przystępuję do pracy – cenię sobie terminowość. Zachęcam do zapoznania się z całością oferty mojego biura, a także do kontaktu. W gronie moich Klientów znajdują się osoby z takich miejscowości, jak Złotoryja, Świętoszów czy Zgorzelec. Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania i rozwieję wątpliwości związane z procesem szacowania gruntów.