Rzeczoznawca Majątkowy

Dariusz Sas

Bolesławiec

Uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 6020 nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju

 

 

TEL: 604 208 370

TEL: 666 262 261

Pola oznaczone * są wymagane.

Rzeczoznawca majątkowy Dariusz Sas

Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu,

Posiadam uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 6020 nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju

Jestem Biegłym Sądowym w zakresie wyceny i szacowania nieruchomości przy Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze, obejmujący swoim zasięgiem Sądy Rejonowe w Bolesławcu, Lubaniu, Zgorzelcu, Jeleniej Górze i Lwówku Śląskim.

 

Jestem Biegłym Sądowym w zakresie wyceny i szacowania nieruchomości przy Sądzie Okręgowym w Legnicy, obejmującym swoim zasięgiem Sądy Rejonowe w Złotoryii, Lubinie, Legnicy i Głogowie

 

Posiadam specjalistyczne szkolenia dla potrzeb wyceny jako zabezpieczenie wierzytelności dla Banków, organizowane przez Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawcó Majątkowych przy udziale NBP. Jestem wpisany na listę Bankową Rzeczoznawców Majątkowych mogących wykonywać operaty na potrzeby instytucji finansowych.

 

Posiadam specjalistyczne szkolenia skarbowo - podatkowe, dla potrzeb wycen nieruchomości. W szczególności dla Urzędów Skarbowych, Izb Celnych, dla potrzeb Ustawy o Podatku od Spadku i Darowizn. Jestem wpisany na listę biegłych Rzeczoznawców Majątkowych dla potrzeb wycen skarbowo - podatkowych.

 

Jestem wpisany do Centralnego Rejestru Rzeczoznawców Majątkowy prowadzonego przez Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Szczegóły na stronie http://www.transport.gov.pl.

 

Jestem członkiem Legnickiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych.

Od 2005 roku działam na rynku nieruchomości. Posiadam doświadczenie w zakresie wyceny nieruchomości mieszkaniowych, gospodarczych i komercyjnych.

 

Rzeczoznawca Majątkowy
Dariusz Sas

59-700 Bolesławiec

ul. Sierpnia 80 nr 14

tel. 604 208 370
e-mail: biuro@operaty.eu